Apie mus

 

Detalieji planai. Aplinkos projektavimas. Aplinkos tvarkymas. Tokie trys teiginiai apibūdina jau ketvirtus metus dirbančios uždarosios akcinės bendrovės „Aketonas“ veiklą.

2006 metais įsikūrusi bendrovė pirmaisiais metais ieškojo savo veiklos krypties, o dabar jau treti metai specialistai aktyviai dirba rengdami detaliuosius planus, techninius ar gamtotvarkos projektus bei atlieka darbus, susijusius su aplinkos tvarkymu.

● UAB „Aketonas“ detaliuosius planus rengia viešojo sektoriaus institucijoms, savivaldybėms ir privatiems asmenims visoje Lietuvoje. Detaliojo planavimo procesą sudaro tam tikri etapai. Įmonės specialistai atlieka planuojamos teritorijos esamos būklės analizę, įvertina teritorijos plėtros tendencijas ir problemines situacijas, siūlo optimalius sprendimus.

● UAB „Aketonas“ techninius projektus rengia gatvių, pėsčiųjų takų, aikščių, skverų, parkų, pakrančių ir panašių objektų rekonstrukcijai ar įrengimui. Bendrovė rengia individualių gyvenamųjų namų, sodybų, komercinių ar rekreacinių teritorijų aplinkos sutvarkymo projektus.

● Aplinkos tvarkymas apima platų darbų spektrą – nuo mažosios architektūros statinių projektavimo ir konstravimo iki saugomų gamtos paveldo objektų aplinkos sutvarkymo.

UAB „Aketonas“ devizas – kokybiški darbai visada sulaukia užsakovų.